“Aizlieguma ilūzija”. Roberta Šteinberga dokumentālais stāsts

“Aizlieguma ilūzija” ir provokatīvs dokumentāls stāsts, kas atklāj aizlieguma politikas “zemūdens akmeņus” un palīdz izprast efektīva regulējuma svarīgumu.

“Pieļauju, ka šī filma daļai sabiedrības atklās jaunu pasauli, kas vienmēr ir eksistējusi paralēli mūsu ikdienai,” stāsta dokumentālās filmas veidotājs Roberts Šteinbergs. “Mēs centāmies parādīt aizlieguma politikas blaknes no praktiskās puses. Piemēram, veicām eksperimentu, pārbaudot, cik viegli ir nodibināt sakarus nelegālajā tirgū.”

Roberts Šteinbergs iepriekš vairākus gadus strādājis LTV raidījumā “Aizliegtais paņēmiens”, kur ar eksperimentu palīdzību atmaskojis “Centrāltirgus cigarešu mafiju” un lidostas taksometristu aizkulises. Dokumentālās filmas “Aizlieguma ilūzija” līdzautori ir video speciālists Ēriks Saksons un narkotiku pētniece Kristiāna Diāna Bebre, kas iepriekš ar Robertu sadarbojušies veidojot dokumentālās sērijas “Nelegālais trips” un podkāstu “Ielas vielas”.

Atbalstītāji

Ja Tu atbalsti virzību uz bezdūmu sabiedrību,
vai esi atmetis smēķēšanu, pateicoties
mazāk kaitīgām alternatīvām
un Tevi kaitina cigarešu dūmi un smirdoņa…

Pievienojies bezdūmu sabiedrības atbalstītājiem:

Sīkdatnes

Vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi. Ja turpināsiet pārlūkošanu, mēs uzskatam, ka jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Pievienoties asociācijai