Seminārs “Aizliegums nav regulējums!”

Rīgā, 2023. gada 20. septembrī Oracule Tang Space Coworking telpās notika seminārs “Aizliegums nav regulējums!” par smēķēšanas kaitējuma mazināšanu. Semināra mērķis bija veicināt atklātu sarunu ekspertu lokā par aizliegumu politikas neefektivitāti atkarību mazināšanas jautājumos.

Šogad seminārā – jaunākie socioloģisko pētījumu firmas SKDS sabiedrības viedokļa aptaujas dati, realitātē balstīta Skandināvijas pieredze smēķēšanas kaitējuma mazināšanā un profesionāļu skatījums uz aizliegumu politiku un tajā balstītu likumdošanas veidošanu un tās ietekmi uz sabiedrību.

Līdzšinējā valsts politika diemžēl ir ne tikai pierādījusi savu neefektivitāti, bet arī konsekventi ignorē jaunākās smēķēšanas kaitējuma mazināšanas tendences un reālu pieredzi vairākās attīstītās valstīs. Aizliegumi tradicionāli tiek uzskatīti par galveno risinājumu aktuālām problēmām, neņemot vērā efektīva regulējuma nozīmi.

Semināra prezentācijas:

Atbalstītāji

Ja Tu atbalsti virzību uz bezdūmu sabiedrību,
vai esi atmetis smēķēšanu, pateicoties
mazāk kaitīgām alternatīvām
un Tevi kaitina cigarešu dūmi un smirdoņa…

Pievienojies bezdūmu sabiedrības atbalstītājiem:

Sīkdatnes

Vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi. Ja turpināsiet pārlūkošanu, mēs uzskatam, ka jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Pievienoties asociācijai